در مورد عملکرد تراشه‌ی جدید اپل A11 Bionic گزارشی منتشر شده است که نشان می‌دهد این پردازنده علاوه‌بر اینکه عملکرد بهتری نسبت به چیپ A10 و A10X دارد، همچنین از نظر عملکرد تک هسته‌ای در سطح مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی است. این‌ پردازنده در هر سه مدل گوشی جدید اپل مورد استفاده قرار گرفته است.
این پردازنده‌ی جدید از دو هسته‌ی قدرتمند و چهار هسته با مصرف انرژی کم مجهز شده است. علاوه‌بر این، چیپ مورد بحث برای اولین‌بار از یک پردازنده‌ی گرافیکی طراحی شده توسط اپل بهره می‌برد.

در تعدادی از تست‌های انجام‌شده روی آیفون‌های جدید توسط بنچمارک گیک‌بنچ، چیپ A11 موفق شده است تا در بخش عملکرد تک‌هسته‌ای و چند هسته‌ای به ترتیب امتیاز میانگین ۴۱۶۹ و ۹۸۳۷ را به‌دست آورد. برای مقایسه باید اشاره کنیم که امتیاز عملکرد تک و چند هسته‌ای چیپ A10 فیوژن در گیک‌بنچ که در آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس به‌کار گرفته شده، به‌ترتیب ۳۵۱۴ و ۵۹۷۰ است. امتیاز عملکرد تک هسته‌ای و چند هسته‌ای چیپ A10X فیوژن نیز که در آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی جدید اپل به‌کار گرفته شده، در گیک‌بنچ به‌ترتیب ۳۹۲۴ و ۹۳۷۱ است.

تراشه‌ی A11 Bionic با کسب امتیاز تک هسته‌ای ۴۲۷۴، عملکردی بهتر از مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی اپل دارد که اواسط سال ۲۰۱۷ معرفی شده است. مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی ۲۰۱۷ به پردازنده‌ی اینتل Core i5 مجهز شده که شامل دو هسته‌ با فرکانس کاری ۳.۱ گیگاهرتز است. این در حالی است که مک‌بوک پرو ۱۵ اینچی ۲۰۱۶ از چیپ اینتل Core i7 بهره می‌برد که شامل چهار هسته‌ی ۲.۹ گیگاهرتزی است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، تراشه‌ی A11 Bionic اپل از نظر عملکرد چند هسته‌ای در جایگاهی پایین‌تر از لپ‌تاپ‌های رده‌بالای این شرکت قرار می‌گیرد. بهترین امتیاز چیپ‌ست موبایلی جدید اپل در گیک‌بنچ معادل ۱۰۴۳۸ بوده که کمی بهتر از امتیاز مک‌بوک پرو ۱۵ اینچی ۲۰۱۲ است.

جان پول از گیک‌بنچ در گفتگو با مک‌رومرز اعلام کرده که امتیازات اعلام شده برای عملکرد چیپ A11 Bionic اپل واقعی است. وی اشاره کرده که دو هسته‌ی قدرتمند این تراشه با فرکانس کاری ۲.۵ گیگاهرتز کار می‌کند. این اطلاعات، با امیتازاتی که روز گذشته از عملکرد تراشه‌ی A11 Bionic فاش شد، مطابقت دارد. در گزارش‌های قبل بنچمارک گیک‌بنچ امتیاز عملکرد تک هسته‌ای گوشی منتسب به آیفون ۱۰ را منتشر کرده بود.کاربران می توانند عملکرد تراشه‌های جدید اپل را روی گوشی های آیفون 8 و آیفون 8 پلاس بررسی کنند.